У Російській Федерації вже який день смертність від коронавірусу б'є рекорди. Країна знаходиться на першому місці в Європі за смертністю від хвороби.

На тлі цього влада прийняла рішення провести досить неоднозначний конкурс, пишуть "Новини Ю". У країні провели конкурс на швидкісне копання могил.

Умови конкурсу свідчили, що необхідно не просто викопати могилу - вона повинна бути певного розміру, рівною і гладкою.

З початку пандемії померло понад 236 тисяч росіян, передає Оперштаб. Однак в Росстаті повідомляють, що цифра набагато вище озвученої. За їхніми даними, померло понад 365 тисяч.

Тим часом влада Бурятії провела незвичайний конкурс на швидкісне копання могил. Тим самим вони хотіли показати наскільки "благородна і незамінна праця могильника".

Параметри, які були озвучені для копання були стандартними. Яма повинна бути розміром 2,2 метра, її ширина 90 сантиметрів у верхній частині, в нижній 70 сантиметрів. Глибина повинна становити 1,5 метра.

Стіни самої могили повинні бути гладкими і рівними. Навколо самої ями учасники повинні розчистити територію на довжину 50 сантиметрів. Допускалася похибка і вона повинна бути не більше 3 сантиметрів. Про це розповіли в пресслужбі комітету міського господарства.

Уточнюється, що перша могила була викопана вже через 50 хвилин з початку конкурсу. Перші три лідери отримали грошові призи та листи подяки. Також їм присудили номінації "Приклад для наслідування", "За завзятість" і "Воля до перемоги".

Раніше Hyser писав про те, що Путін налякав своїх соратників на нараді.

Також Hyser повідомляв, що путінська влада придумала, як прикрити Крим.

Нагадаємо, що у Криму повідомили про нову заборону стосовно коронавірусних обмежень.