Медики виявили найшкідливіший для печінки алкогольний напій. незважаючи на малий вміст спирт, поняття "безпечної дози" тут відсутнє.

У дослідженні вчених з Медичної школи при Університеті Індіани (Сполучені Штати Америки) говориться, що найшкідливішим напоєм для нашого важливого органу є звичайне пиво, пише "РБК-Україна".

За словами лікарів, навіть в мінімальній кількості напій здатний нашкодити організму. І першою прийме на себе удар печінку.

Вчені провели експеримент за участю добровольців, які на регулярній основі пили кількість пива, що дорівнює 15 мл спирту.

Раніше, вчені вважали, що безпечна доза спирту існує і вона дорівнює 30-40 мл для чоловіків і 20-30 для жінок на добу. Однак результати дослідження показали зворотне-навіть після 15 мл одержуваного спирту в мозку відбувалися реакції з різким вивільненням дофаміну. Даний процес призводить до розвитку звикання і зростання потреби в більш високій дозі алкоголю. Ну а чим більше людина п'є, тим більше страждає його печінка.

Пиво. Фото: скріншот YouTube-відео
Пиво. Фото: скріншот YouTube-відео

Вчені кажуть, що люди зазвичай пиво не вважають алкогольним напоєм. З цієї причини пивний алкоголізм розвивається швидше і тягне за собою більш серйозні наслідки, ніж розпивання міцних спиртних напоїв.

Крім того, в пиві міститься велика кількість канцерогенів, адже воно далеко не те натуральне пиво, яке було раніше. Зараз в пиві міститься велика кількість небезпечних інгредієнтів.

Раніше Hyser писав про те, що названий найшкідливіший міцний напій.

Також Hyser повідомляв, що названий напій, який в три рази підвищує ризик інсульту.

Нагадаємо, що раніше ми писали, які бувають молитви від алкоголізму.