У Полтавській області виростили величезний 32 кілограмовий кавун.

У Полтавській області вивели спеціальний сорт кавунів, який досягають неймовірних розмірів. Але поки назва цього сорту ніхто не розголошує. Не так давно там вдалося виростити унікальний кавун, вага якого досяг 32 кілограмів.

Відзначається, що велетня виростила Марія Троцько, яка 8 років займається фермерством, баштанні культури — сімейний бізнес. Від висадки і до стиглості кавуна пройшло 85 днів.

Дівчина обмовилася тільки тим, що це спеціальний сорт.

"У родині існує традиція-в день народження мого брата, 17 серпня, ми різали найбільший кавун. Цей кавун на 32 кіло я подарувала на весілля брата — розрізали на рівні весільного торта", — розповіла дівчина і додала, що з цим кавуном мріє виграти приз одного з аграрних конкурсів.

Відзначимо, що в Україні аграрії досить активно виводять нові сорти фруктів і овочів. Деякі з них стають дуже популярними. Нерідко українські фермери беруть участь у різних конкурсах для аграріїв і займають на них одні з перших місць.

Це говорить про їх високий професіоналізм і любов до своєї справи. Адже без цього неможливо домогтися таких високих результатів.

Тепер багато хто чекає, коли дівчина нарешті розкриє назву цього сорту кавуна.

Раніше Hyser писав про те, що вчені розповіли, яку користь для організму несе виноград.

Також писали, що медики назвали звичайну кашу, яка зберігає здоров'я і красу шкіри на довгі роки.

Нагадаємо, що медики розповіли, як кавун може спровокувати рак.