Відомий вчений розповів про те, що через 30 років степи можуть перетворитися на пустелі в Україні.

Так, вчений Євген Дикий розповів про те, що вже через 30 років в Україні можуть повністю зникнути ступені. Вони просто перетворяться в пустелі. Все це відбудеться через зміну клімату.

Директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий заявив, що в пустелю перетворитися частина України. Таку ж, яка у нас є в Херсонській області-Олешківські піски. Крім того, є і загроза втрати родючих українських чорноземів.

Вчені зазначив, що води в грунті стає все менше. Тому вона швидше висихає. Також в рази збільшилося вивітрювання. Все це призводить до того, що зникає чорнозем. З кожним роком його стає все менше і менше. А адже це родючі землі. Саме на них ростуть плодові, Зернові рослини. Також дерева і чагарники. У пустелі нічого не ростуть практично.

Цей процес занадто швидко прискорюється, тому скоро ми можемо побачити появу пустель на території південних областей. Дійсно останнім часом багато хто помічає, що клімат в Україні сильно змінився. Влітку значно збільшилася кількість опадів, але це не рятує. Тому що влітку занадто високі температури повітря. Земля дуже швидко висихає.

Саме так і були створені Олешківські піски, а не природним шляхом. Цьому також сприяло неправильне розорювання грунту.

При тому, що клімат катастрофічні швидко змінюється не тільки в Україні, а й по всій земній кулі. Цього року багато країн постраждали від затоплень, лісових пожеж, виверження вулканів та інших природних катаклізм.

І як стверджують вчені, що це тільки початок.

Раніше Hyser писав про те, що українців попередили про потужний удар дощів і заморозків.

Також писали, що Україну чекає дуже велика біда, залишилося мало часу.

Нагадаємо, що в ООН б'ють на сполох, Земля почала самознищення.