Не стало відомого на всю Україну народного синоптики Леоніда Горбаня, на момент смерті йому виповнилося 82 роки.

Так, стало відомо про те, що 1 жовтня у віці 82 років помер відомий народний синоптик Леонід Горбань. Про це OBOZREVATEL повідомили його рідні. Причини смерті поки невідомі.

"Леоніда Івановича не стало 1 жовтня", – вказала невістка народного синоптика.

Варто сказати, що Леонід Горбань став відомий на всю Україну завдяки своїм точним прогнозам погоди. При тому, що зазвичай він давав прогноз погоди не на кілька днів, а більш тривалий період часу. Наприклад, він міг дати точний прогноз щодо погоди на літній або зимовий час. Варто сказати, що всі його прогнози мали неймовірну точність.

Його називали єдиною людиною в Україні, яка могла робити прогноз на кілька років вперед.

Він також є автором кількох книг: серед них "народний календар погоди", яку писав 30 років і видав у 1990-х, а також"Погода до 2030 року".

Нагадаємо, що раніше Горбань писав про те, що в цьому році Жовтень буде вельми комфортним по погоді місяцем. Сильних холодів не очікується. Також не буде істотних опадів. Однак температура все одно буде поступово знижуватися.

Перші заморозки наздоженуть Україну вже в кінці жовтня-початку листопада. Погода в листопаді буде холодною. Цілком вірогідні тривалі заморозки. Також Цього місяця очікуються перші снігопади. При тому, що вони прийдуть досить несподівано.

у віці 82 років помер народний синоптик Леонід Горбань, фото: скришот

у віці 82 років помер народний синоптик Леонід Горбань, фото: скришот

Раніше Hyser писав про те, що у Дніпрі Українка влаштувала багаття і 90 тисяч гривень.

Також писали, що в Україні оголошено штормове попередження.

Нагадаємо, що українців попередили про проливні дощі.