Київ може пробути в "червоній" зоні карантину ще близько одного місяця, адже на сьогоднішній день позитивна динаміка щодо зменшення захворюваності коронавірусною інфекцією не спостерігається.

Щодня фіксують все нові і нові випадки зараження ковідом. Причому число їх щодня зростає. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, пише "Україна 24".

Однак у разі, якщо протягом наступних 2-3 тижнів буде спостерігатися динаміка зниження випадків зараження інфекцією, то, можливо, Київ стане "помаранчевий". Це буде можливо за умови, що ключові критерії також будуть підходити для "помаранчевої" зони.

"Попередньо всі говорять, що все це ("червона" зона - прим. ред.) може тривати протягом місяця. Якщо протягом 2-3 тижнів ми будемо бачити динаміку, яка буде знижуватися, якщо ми підійдемо до ключових критеріїв, які будуть підходити для "помаранчевої" зони, відповідно до цього будемо приймати рішення і пропонувати знизити статус до "помаранчевої" зони. Але, на жаль, на сьогодні поки такої тенденції немає", - сказав Кличко.

Очільник міста заявив, що за словами медиків, у Києві ще не досягнуто пік захворюваності коронавірусом.

Як відомо, Київ став "червоним" з 1 листопада. У зв'язку з цим були введені додаткові обмеження, які повинні посприяти зменшенню поширення інфекції ковід.

Правоохоронні органи проводять рейди в громадському транспорті, перевіряючи встановлені правила. У разі виявлення порушень, вони повідомляють про них уповноваженим органам, які передають дані до суду. Суд вирішує, яку суму заплатить порушник і коливається вона від 17 до 34 тисяч гривень.

Раніше Hyser писав про те, що невакцинованих українців з листопада відсторонять від роботи без збереження заробітної плати та страхового стажу.

Також Hyser повідомляв, що українцям з "червоних" зон роздадуть по тисячі гривень на комуналку.

Нагадаємо, що МОЗ оновило карантинні зони з 1 листопада.