Користувачам Monobank оголосили про запуск чергового оновлення для мобільного додатку. Даний апдейт торкнеться грошових операцій, які здійснюють батьки своїм неповнолітнім дітям.

Детальніше про це інформує Telegram-канал співзасновника Monobank Олега Гороховського.

За твердженням співзасновника, банк отримає ексклюзивні права на унікальні грошові перекази від імені Зубної феї та Санта Клауса. Це означає, що тепер батьки зможуть робити переклади на дитячі карти від імені вищезазначених казкових персонажів, чим потішать своїх дітей.

Дану операцію можна провести просто в додатку. Під час здійснення перекладу можна вибрати відправника, і тоді дитина побачить не ім'я батька або матері, а ім'я казкового персонажа.

Для того, щоб з'явилася нова послуга в додатку, його необхідно оновити до останньої версії.

Також Гороховський нагадав, що в батьківському додатку можна підв'язати карту дитини і переглядати всі трансакції по карті.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що українцям розповіли про прийдешнє закриття карт з Monobank, і назвали головну причину ліквідації.

Нагадуємо, що Monobank затримує виплати за депозитними рахунками.

Також портал Hyser інформував, що український Monobank планує випустити свої власні банкомати.

Варто відзначити, що українцям розповіли, як заховати гроші в Monobank, щоб жодна перевірка не змогла виявити там грошові кошти.