Командувач українською Добровольчою армією, колишній лідер Правого сектора і екснардеп Дмитро Ярош призначений радником Головнокомандувача Збройними силами України.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook Facebook. "Наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначений Радником Головнокомандувача Збройних Сил України.
Дякую за довіру!
Разом переможемо!
Україна понад усе!",- написав він.

У коментарях користувачі привітали депутата.

"О це самій гарний подарунок на мій День Народження ! Вітаю Друже Провідник ! Це гарний маркер , для нашого складного сьогодення !", "Вітаю щиро, Брате, мудро і достойно✊!
Слава Україні
❤️🖤🇺🇦✊!", "Чудова новина, друже! Вітаю!", "Вітаю Вас, Друже Дмитре!", "Вітаю, Друже Провіднику! Може, й справді зі зміною командування що тепер зрушиться з місця.", "Вітаю 🤝 Без сумніву, це варто було зробити.", "Чудово ! Залужний робить правильні кроки", "Перемоги!", "Крута новина! Братику, ти гідний будь-яких висот!", "Вітання!", "мудро і дуже правильно☺️", " щиро вітаю і радію за нас усіх! 💙 💛 ", "Вітаю Друже Провідник!", "++ гарна новина командирі !", "Чудова новина. Нехай Бог допомагає. Честь", " Вітаю, брате!", "Вітаю з призначенням!",- одногласно привітали Яроша.

Дмитро Ярош є військовим, депутатом. Його ще називають "нічним кошмаром" росіян.

Найбільше він відомий, як один з ініціаторів громадського руху "Правий сектор", яке особливо було помічено в кінці 2013-го – початку 2014 років на Євромайдані. Тоді він виступив в якості лідера Руху.

Після завершення Майдану, він відправився на Донбас, де брав участь у формуванні добровольчих загонів по боротьбі з російською агресією на сході України. Влітку 2014-го він оголосив про створення на базі силового блоку "Правого сектора" Добровольчого українського корпусу (ДУК). У січні 2015-го навіть отримав поранення.

Балотувався в президенти, але став 11-м. Не увійшов ні в одну фракцію, але тим не менш став народним депутатом і став заступником Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Раніше Hyser писав про те, що Росія стягує війська до кордонів України.

Також Hyser повідомляв, що бойовики обсипали українських бійців кулями.

Нагадаємо, що Україна вперше застосувала потужну турецьку "іграшку".