У мережі повідомили дуже тривожну і неприємну новину для жителів України. Стало відомо, що через прогрес коронавірусу на території України планується ввести ще три області в червону зону.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «РБК-Україна»

Глава Міністерства охорони здоров'я України Віктор Ляшко зробив дуже неприємну заяву. Через те, що коронавірус продовжує домінувати на території України, прийнято рішення ввести ще 3 області в червону зону.

За словами Віктора Ляшка, на території нашої держави вже 16 регіонів потрапило в червону зону. А це говорить про те, що ситуація з коронавірусом зовсім плачевна в нашій країні.

Через високий рівень захворюваності на ковід, до Червоної зони вирушити ще три регіони-Волинський, Харківський та Тернопільський.

Крім цього, потрібно нагадати, що з 1 листопада на тотальний локдаун вирушила столиця України. У Києві тепер не можна відвідувати громадські місця, ресторани, Спортзали, кінотеатри, музеї та інші місця без сертифіката про вакцинацію.

COVID-сертифікат, фото: скріншот
COVID-сертифікат, фото: скріншот

Варто відзначити, що громадським транспортом без сертифікату також не рекомендується користуватися, так як при перевірці людина може отримати дуже великий штраф розміром від 17 тисяч гривень.

Якщо українець не має сертифіката і хоче кудись піти або поїхати, йому необхідно зробити ПЛР-тест, який покаже негативний результат. Термін дії цього тесту три дні.

Важливо нагадати, що за минулу добу в Києві був встановлений новий антирекорд – від коронавірусу загинуло 69 осіб.

Нагадаємо, що українцям повідомили про масові звільнення і штрафи.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям повідомили про нові правила під час карантину.

Також портал "Hyser" писав, що мер Києва звернувся до українців і повідомив про червону зону.