Український активіст, політик і колишній автор-виконавець Анастасія Приходько опублікувала нове відео в своєму Instagram, на якому позує в басейні в купальнику.

Співачка поцікавилася у своїх шанувальників, хто де встиг побувати цього літа. Вона показала свій домашній загар і білосніжний купальник з прозорою сіткою, який трохи просвічує її тіло. Вона позувала перед об'єктивом камери, спираючись руками на бортик басейну.

"А мені подобається це літо💦
Хтось вже був у відпустці? Як відпочили, де були?", - запитала Анастасія під постом.

Першою свій коментар під відео Приходько залишила співачка Маша Фокіна.

"Я віддаю перевагу автозагару, цього літа😂 👩 🏾", - написала вона.

На питання співачки чому, вона відповіла, що у неї немає домашнього басейну.

"Відпочивали) ми обожнюємо на пару діб з наметами їздити на ставок 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽",Живу в Ізраїлі. Літо цілий рік.", "!!!!та відпочивали, на річці, з дітками!!!....якщо це можна назвати відпочинком....😂 😂 😂 ", "Летимо в Крим сьогодні )", "у нас кожен день може бути відпустка, ми одесити, але, що то не користуємося цим 😂 робота, турботи а літо пролітає((((" - поділилися фоловери, як проводять своє літо.

Анастасія Приходько знаходиться в прекрасній формі. Вона мама трьох дітей - дочка Нана народилася в 2010 році, син Гордій в 2015 році і втретє артистка стала мамою в квітні 2021 року.

Раніше Hyser писав, що Анастасія Приходько опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram захоплюючу розповідь про те, як разом з дітьми мимоволі стала рятівницею.

Також Hyser повідомляв, що Приходько показала зміни в зовнішності через годування дитини грудьми.

Нагадаємо, що Приходько в білизні показала, як виглядає після третіх пологів.