У Києві стався кричущий випадок побиття, який потрапив на камеру.

Єпископ Православної церкви України Андріан, у світі Руслан Кулик, побив жінку-сусідку Іванну Бережну, після чого відібрав телефон і викинув його. Про це йдеться в сюжеті "Надзвичайних новин" на каналі ICTV.

Інцидент стався біля під'їзду будинку, де проживають учасники конфлікту. Уточнюється, що всьому виною став гавкіт собаки, яка заважала священнослужителю і його родині.

"У мене були руки в синцях, боліла черевна порожнина і грудна клітка. Бив мене і обзивав нецензурними словами, принижував мене... Я навіть не встигла йому відповісти", - згадує Іванна Бережна.

Жертва нападу намагалася отримати відеозапис з камер відеоспостереження, які зняли процес побиття, але тоді священик вже почав битися з її чоловіком. Бережна каже, що він почав обзивати їх сепаратистами через те, що вони говорять російською мовою. Говорив, що не розуміє мову іноземців.

Журналісти, які прибули на місце подій, спробували розібратися в чому причина конфлікту і спробували поспілкуватися з єпископом, проте той їх виштовхнув за двері.

Поліція відкрила кримінальну справу за статтею 125 "Умисне легке тілесне ушкодження". Після того, як буде проведена експертиза, подія може бути перекваліфікована.

Раніше Hyser писав про те, що у Києві компанія зламала життя таксисту за те, що він попросив надіти маски.

Також Hyser повідомляв, що мати з Харкова била дитину в прямому ефірі в Instagram.

Нагадаємо, що у мережі з'явилися нові матеріали стосовно побиття поліцейських у Чернігові.