У мережі розмістили дуже несподівану публікацію, в якій повідомили про те, що на території України можливо отримувати заробітну плату в розмірі 35 тисяч гривень без вищої освіти.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «оглядач»

Відомо, що на території України є дуже затребувана професія, для якої не потрібно вищої освіти. Зараз йдеться про перукаря. Так, щомісячний дохід перукаря може доходити до 35 тисяч гривень на місяць.

Керівник відділу по роботі з партнерами Jooble Олена Кирильевніна розповіла, що роботодавці зазвичай готові вкладатися в співробітника.

За словами експерта, попит на роботу в перукарні завжди стабільний. Найцікавіше те, що роботодавці готові інвестувати немаленькі кошти в співробітника, щоб він отримав професійний рівень. Заробітна плата для перукаря залежить від рівня його майстерності та складності роботи.

Є дуже цікава статистика, в якій говориться про те, що найбільше вакансій на роботу перукарем зафіксовано в Києві, Одесі та у Львові.

Парикмахер
Парикмахер

Варто відзначити, що практично всі вакансії розраховані на повний робочий день - з 9: 00 до 21: 00, за графіком 2 через 2. Зарплата для перукарів досить різна, вона може бути від 10 до 35 тисяч гривень.

Серед вимог найчастіше потрібно мати не менше року досвіду роботи і комунікабельність.

Потрібно відзначити, що середня зарплата в Україні по кадрових порталах становить 16,4 тисячі гривень. Найбільша зарплата в Києві – 17.5 тисяч гривень, а в Запоріжжі-12 тисяч гривень.

Найменша зарплата за даними Держстату в Чернівецькій області – близько 11 тисяч гривень.

Нагадаємо, що не вакцинованих українців звільнятимуть без збереження робочого місця.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли, які знаки зодіаку отримувати багатства в листопаді.

Також портал "Hyser" писав, що українцям повідомили про підвищення пенсії.