Дмитру Мухарському було 86 років. За сучасними мірками, це цілком достатня кількість, але якщо ти - діяч мистецтва, про який ходять легенди, то таку втрату дуже складно усвідомити, навіть будучи не знайомим особисто.

Сумну новину повідомив син покійного Антін Мухарський на своїй сторінці в мережі Facebook.

Великий режисер пішов на спочинок 2 листопада після перенесеного інсульту. За словами сина, раптово: батько провів дуже непоганий день в оточенні дружини і молодшого сина, сходив в кіно і ресторан, погуляв, а після цього у нього раптово стався інсульт. Дмитра Мухарського терміново госпіталізували, провели операцію, ввели в штучну кому, але через кілька днів великий діяч українського театру і кіно покинув цей світ.

Його старший син, Антін Мухарський, в публікації розповів маловідомі факти з біографії батька. Наприклад, що батько любив різнокольорові шкарпетки і краватки-метелики, а також, що захоплювався Чарлі Чапліном.

Друзі та шанувальники Антіна Мухарського, який теж є далеко не останньою людиною в шоу-бізнесі, в коментарях до посту писали слова підтримки і скорботи, ділилися своїми спогадами про батька Антіна.

Поховають Дмитра Мухарського в п'ятницю в Києві, на Байковому кладовищі.

[embed]https://www.facebook.com/AntinMykharskyi/posts/1739170333138493?__cft__

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що не стало зірки легендарного серіалу"Друзі".

Також, помер учасник популярної групи ДДТ.

Нагадуємо, що у Мережі повідомили про смерть відомого телеведучого.