Напруженість військової ситуації на Донбасі продовжує бути однією з ключових тем сьогоднішнього дня, адже за даними розвідки РФ зосередила біля кордонів України і в ОРДЛО війська чисельністю 90 тисяч осіб. Про те, чи готова українська армія до повномасштабної боротьби, висловилось керівництво.

Так, стало відомо, що мирне населення може спати спокійно, адже українська армія повністю підготовлена до можливого прояву агресії з боку Росії. Про це заявив командувач Об'єднаних сил, генерал-лейтенант Збройних сил України Олександр Павлюк в інтерв'ю американському журналісту Нолану Пітерсону в рамках "місії Схід" Українського Центру безпеки і співробітництва.

Більше того, за словами Павлюка, в України готові плани як оборонної, так і контрнаступної операцій. А це означає, що військові чітко знають як діяти в умовах провокації і окремо в разі початку повноцінних бойових дій.

Незважаючи на мирні домовленості, військові не виключають будь-якого розвитку подій. Адже не просто так РФ не припиняє провокації української армії як для деморалізації українських військових, так і з метою звинувачення України в обстрілах.

Показовим також є той факт, що протягом другого півріччя 2021-го року поблизу кордону України командування Збройними силами Росії провело серію широкомасштабних командно-штабних навчань, в яких брали участь війська Південного та Західного військових округів, а також окремі частини та підрозділи 41-ї армії Центрального військового округу та повітряно-десантних військ Збройних сил РФ.

Що стосується правил, яких зараз дотримуються українські військові на передовій в зоні ООС, командувач Об'єднаними силами Олександр Павлюк запевняє, що командири на місцях холодно оцінюють ситуацію і у випадку небезпеки для власного життя відкривають вогонь у відповідь.

За словами командувача, бійці Об'єднаних сил налаштовані на перемогу.

"Наразі в армії той кістяк, який дійсно налаштований патріотично, вести бойові дії до кінця, до повного звільнення нашої країни. І це не замінити ні грошима, ні якимись матеріальними послугами, нічим. Поки буде людина вірити в перемогу - ми будемо непереможні", - додав Павлюк.

Раніше "Hyser" писав про те, що український націоналіст Дмитро Ярош повертається у велику політику — він призначений радником головкому ЗСУ.

Також наш портал повідомляв, що в Україну привезли потужне озброєння з НАТО.

Нагадувати, Україна відмовляється від автоматів Калашникова і переходить на гвинтівки НАТО.