За даними поліції в усьому світі, 45% від загального числа аварій відбуваються з вини Лихачів, які не дотримуються гранично допустимої швидкості на дорогах. Часто молоде покоління водіїв і зовсім ставиться до свого автомобіля як до гаджету, а не як до засобу підвищеної небезпеки. А якщо сюди додати ще й фактори неправильної оцінки дорожнього покриття і кліматичних умов, то не дивно, що аварій зі смертельним результатом стає все більше і більше.

Так, 30 вересня, стало відомо, що в Польщі раптово померли троє українців, які через власну легковажність потрапили в страшну аварію. Про це розповіла речник поліції Лодзинського воєводства Іоанна Концка, пише польське видання Dziennik lodzki.

Трагедія сталася напередодні, близько двадцять першої години за київським часом поблизу населеного пункту Жгув недалеко від Лодзі на дорозі національного значення №91 в напрямку міста Катовіце.

Як зазначили в поліції, четверо громадян України, які проживали у Вроцлаві, автомобілем на польській реєстрації врізалися на швидкості в електричний стовп. При цьому в ДТП також потрапили два інших автомобіля, але постраждалих серед пасажирів цих транспортних засобів немає.

"Вдалося підтвердити, що в автомобілі на польській реєстрації подорожували четверо громадян України, вони проживали у Вроцлаві. Троє з них загинули, ще одна українка 25 - ти років госпіталізована в медичний заклад у важкому стані", - розповіла Концка.

Загиблими виявилися двоє чоловіків у віці 23 і 25 років і 23-річна жінка. Двоє з них, ймовірно, були подружжям.

Попередньо, водій автомобіля BMW втратив контроль над своїм транспортним засобом і машина на величезній швидкості влетіла в електричний стовп, через що її розірвало навпіл. Уламки розкидало на десятки метрів. Також польські ЗМІ пишуть, що на спідометрі стрілка застигла на позначці 170 кілометрів на годину.

На місце трагедії були викликані рятувальники зі спеціальним обладнанням, так як постраждалих потрібно було витягувати з надзвичайно понівеченого автомобіля.

Справу під контроль взяла прокуратура Лодзі.