9 вересня-вибух газу в Ногінську, 11 вересня - через вибух газу щонайменше три людини загинули в результаті часткового обвалення житлового будинку в Липецькій області і найсумніша історія-обвалення в Батумі цілого житлового корпусу через витік газу. Те, що побудовано ще за часів СРСР вже не витримує експлуатації людини і випадок у Набережних Челнах-чергове тому підтвердження.

Так, прес-служба МНС Росії повідомила, що у житловому будинку в Набережних Челнах по вул. Татарстан 25/18 через детонацію газоповітряної суміші у квартирі на п'ятому поверсі знищено два поверхи "панельки". Про це пишуть РосСМИ.

Про подію стало відомо ввечері 25 жовтня. Так, в порожній квартирі сталася детонація газоповітряної суміші, проте подальшого загоряння, на щастя, не сталося. За словами очевидців, уламки будівлі розлетілися на десятки метрів, засипавши зупинку. Крім того, вибуховою хвилею зачепило автомобілі на протилежному боці вулиці.

З п'ятиповерхового будинку, розташованого на півночі міста були евакуйовані 32 людини.

За даними екстрених служб, до теперішнього часу відомо про шість постраждалих, вони були передані в руки медиків. МОЗ Татарстану повідомляє в тому числі і про двох постраждалих братів-підлітків 2010 і 2004 р. н. Стан однієї дитини оцінюється як середньої тяжкості.

Разом з тим, місцеві жителі все ще допомагають рятувальникам розбирати конструкції. Всього ж у рятувальній операції задіяно 90 осіб і 35 одиниць техніки. Також на місце події для допомоги в пошуках людей направлені кінологи з собаками.

Також за дорученням президента Республіки на місце події вилітає прем'єр-міністр Олексій Песошин

Цікаво, що п'ятиповерхівка на півночі Набережних Човнів, де сьогодні стався вибух, всього місяць тому була проінспектована інженерами газової галузі. А ось введений в експлуатацію будинок був 40 років тому.

Раніше Hyser писав, що у центрі Києва в аварію потрапив відомий український актор.

Також наш портал повідомляв, що на Дніпропетровщині сталася ДТП за участю фури і маршрутки.

Нагадаємо, у Польщі автомобіль з трьома українцями влетів у стовп.