21 жовтня в результаті нещасного випадку на знімальному майданчику фільму "Іржа" померла український оператор Галина Хатчінс. Її абсолютно випадково застрелив відомий голлівудський актор Алек Болдуін.

Через кілька днів після трагедії стали відомі останні слова 42-річної українки, яка працювала кінооператором, пише "РБК-Україна" з посиланням на Los Angeles Times.

Буквально за кілька хвилин до зйомки сцени Болдуіну передали пістолет, який повинен був бути заряджений холостими патронами. Але з якоїсь причини в ньому виявилися справжні кулі.

Актор вистрілив і не зрозумів, що сталося. "Що, чорт візьми, тільки що сталося? Що це було?"- повторював він.

Всі присутні на знімальному майданчику почали панікувати і викликати медиків, адже поранений був і режисер фільму Джоел Соуса, який в цей момент знаходився позаду Галини. Члени команди почали намагатися зупинити кровотечу у дівчини, проте вона їм сказала, що це марно.

"Це недобре. Це абсолютно марно", - сказала Галина, яка, як пише джерело, перебувала на той момент у свідомості. Буквально через кілька годин вона померла.

Галина Хатчинс, фото: скріншот відео

Після жахливого інциденту актор Алек Болдуін звернувся до громадськості і розповів, що дружив з Галиною та її сім'єю. Актор також заявив, що підтримує зв'язок з чоловіком Галини і їх 9-річним сином.

Родичі Хатчінс і соуси вже зажадали, щоб суд детально розібрався в обставинах трагедії і покарав винних.

Деякі вважають, що в даній ситуації провини Болдуіна немає, адже він не міг знати, що зброя заряджена. Але хто його зарядив і чому на знімальному майданчику були справжні патрони?..

Інші ж відзначають, що актор не мав права направляти пістолет в людину.

Джоел Соуса, який також отримав поранення, стверджує, що зазвичай Болдуін був вкрай обережний зі зброєю, не підпускав до нього дітей і всіх тих, кому не треба було мати з небезпечним реквізитом справи. Однак цього разу він натиснув на курок зовсім випадково.

Поліція ще не пред'явила звинувачення Болдуіну, адже продовжує детально опитувати свідків трагедії.

Раніше Hyser писав про те, що не стало творця "особливостей національного полювання".

Також Hyser повідомляв, що не стало зірки серіалу "Друзі".

Нагадаємо, що не стало легендарного ведучого, який прославився на весь СРСР.